Nasz cel na 2024 rok? Utworzenie kolejnych miejsc schronienia dla potrzebujących matek z dziećmi. To będzie możliwe dzięki… Tobie! Podaruj Fundacji Dialog 1,5 procenta podatku dochodowego❤️
Dlaczego my i nasi podopieczni? Jesteśmy największą organizacją pomocową w województwie podlaskim. W pełni transparetną. Pomagamy od blisko 25 lat! Pod nasze skrzydła trafiają osoby, które doświadczają życiowych kryzysów i trudności. To samotne matki lub ojcowie z dziećmi, rodziny, uchodźcy, osoby bezdomne, z niepełnosprawnościami… Zapewniamy schronienie, pomoc psychologiczną, prawną, aktywizację zawodową i wiele więcej. Zawsze reagujemy na kryzysy światowe – pomogliśmy setkom uchodźców z granicy polsko-białoruskiej i tym, którzy ucierpieli w wyniku agresji rosyjskiej na Ukrainę.
W naszym regionie brakuje miejsc dla matek z dziećmi, które potrzebują natychmiastowej pomocy. Chcemy to zmieniać! Mamy mieszkania i dom do remontu, który stanie się schronieniem dla tych, którzy w życiu doświadczyli zła, traumy, przemocy, głodu albo wojny…
Jeśli również dla Ciebie jest to ważne, wpisz w swoim rozliczeniu podatkowym naszą fundację i dopisz: na dom matki i dziecka.
Możesz również wybrać inny cel. Wsparcie jest potrzebne w naszych pozostałych ośrodkach:
👶Dom Powrotu – azyl dla dzieci, które z różnych przyczyn utraciły rodziców
👣Noclegownia dla osób w kryzysie bezdomności
👤Ośrodek pobytu tymczasowego dla uchodźców
👱‍♂️ZAZ Dialog – wsparcie dla osób z niepełnosprawnością
❤️Sklep Charytatywny Fundacji Dialog – wsparcie dla uchodźców i osób z niepełnosprawnościami
Dziękujemy, że jesteś!