Sklep charytatywny

Sklep Charytatywny Fundacji Dialog powstał z miłości do drugiego człowieka i chęci niesienia pomocy. Po to, byśmy wszyscy mogli robić zakupy odpowiedzialne społecznie. Dzięki temu fundacja będzie mogła pomagać więcej. Pod swoją opieką mamy m. in. samotne matki z dziećmi, uchodźców, osoby z niepełnosprawnością i bezdomne.
W sklepie, w ramach projektu Centrum Integracji Społecznej (CiS) zostały zatrudnione uchodźczynie z Ukrainy, które potrzebowały wsparcia w odnalezieniu się na rynku pracy.
Sklep mieści się na Dworcu PKP w Białymstoku. Oferuje produkty wytwarzane przez fundacyjną grupę rękodzielniczą oraz osoby z niepełnosprawnoscią z Zakładu Aktywności Zawodowej w gminie Łomża. Rozwijamy również współpracę w podlaskimi twórcami np. biżuterii żywicznej, zabawek dla dzieci, kosmetyków naturalnych.
To wymarzony sklep z prezentami i pamiątkami, w którym stawiamy się na jakość.
Przyjmujemy darowizny na rzecz sklepu. Można przynosić rzeczy, z których już niekorzystamy, ale nadal są w dobrym stanie, np. książki, rękodzieło, biżuterię, zamknięte fabrycznie kosmetyki, przedmioty codziennego użytku.
Adres: Dworzec PKP w Białymstoku, ul. Kolejowa 11.