ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY.

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

Kurs będzie realizowany na różnych poziomach trudności w zależności od znajomości języka. Aby zgłosić udział dziecka w zajęciach należy zgłosić się do biura PROJEKTU FUNDACJA DIALOG ul. ks. Abramowicza 1 II piętro

Kurs skierowany jest dzieci i młodzieży, uczęszczających do świetlic środowiskowych, będących w pieczy zastępczej lub rodzinach przeżywających trudności rodzinne m.in. korzystających z pomocy GOPS, MOPS, pomocy żywnościowej, asystenta rodziny, będący pod opieką kuratora, doświadczające przemocy, sprawujące pieczę zastępczą – błękitna karta oraz przeżywające trudności wychowawcze (zaświadczenie od pedagoga szkolnego).

Miejsce odbywania się zajęć: Parafia św. Rocha ul. ks. Abramowicza 1, Białystok – sale na II piętrze (Fundacja DIALOG).

Kurs obejmuje zajęcia dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne (11/2 godz. zegarowej).

Zgłoszenia dzieci oraz młodzieży do udziału w kursach mogą dotyczyć zarówno pojedynczych osób, jak i grup zgłaszanych przez placówki wsparcia dziennego z terenu wyżej wymienionych gmin.

Dokumenty należ złożyć do 10 września 2020 r. W procesie rekrutacji, będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń.

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania na stronie: www.fundacjadialog.pl

W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 788 879 776 lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: wm.fundial@gmail.com

Zapraszamy!

zał.1_F.DIALOG_karta zgłoszeniowa_j.angielski