Informujemy, iż wspólnie z  Fundacją Wspierania Rodzin KORALE zakończyliśmy szkolenie dwóch grup z siedmiu powiatów województwa podlaskiego na realizatorów Programu ODZYSKAĆ DZIECKO.
To był bardzo intensywny i owocny czas. Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych informacji zwrotnych od uczestników, za które bardzo dziękujemy.
Chcemy również serdecznie podziękować Wam, uczestnikom szkolenia za Wasze zaangażowanie, aktywność, wiedzę i otwartość na drugiego człowieka. Mamy przekonanie, że jesteście właściwymi ludźmi na właściwym miejscu oraz że jesteście wielkim skarbem dla Waszych podopiecznych.
Jest nam również niezmiernie miło powitać w zespole naszej Fundacji realizatorów programu z 7 powiatów (łomżyńskiego, kolneńskiego, wysokomazowieckiego, zambrowskiego, suwalskiego, hajnowskiego i augustowskiego). Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że to właśnie Wy będziecie z nimi współpracować i wspierać rodziny, które przeżywają trudności opiekuńczo-wychowawcze przez kolejne miesiące.