Szukamy ośmiu osób do projektu realizowanego w Centrum Integracji Społecznej naszej fundacji. Oferujemy szkolenia podnoszące kompetencje i kwalifikacje zawodowe.

Uczestnicy mają szansę uczyć się zawodu w grupie biurowej, budowlano-remontowej i gastronomicznej.

Oprócz tego, w ramach indywidualnych ścieżek reintegracji, otrzymają kompleksowe wsparcie:

🍀 psychologiczne
🍀 prawne
🍀 doradcy zawodowego
🍀 coacha (trenera)

By uczestnicy mogli w pełni skupić się na zdobywaniu wiedzy i doświadczenia, jeśli zajdzie taka potrzeba – dziećmi zajmie się animator zabaw.

Dzięki udziałowi w projekcie możliwe również będzie odbycie płatnych staży u wybranych pracodawców.

Pomożemy też znaleźć pracę!

Zapraszamy osoby:

*bezrobotne (w tym długotrwale bezrobotne) lub nieaktywne
zawodowo
*zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w tym niepełnosprawne
*korzystające ze świadczeń pomocy społecznej lub innej

PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE POSTU!!!🙂

Rekrutacja:
Osoby zainteresowane udziałem w projekcie szczegółowe informacje mogą uzyskać w siedzibie Centrum Integracji Społecznej Fundacji Dialog w Białymstoku, ul. Kolejowa 26 A, gdzie dostępne są również do uzupełnienia deklaracje zgłoszeniowe. Zapraszamy również do kontaktu pod nr. telefonu: 85 742 40 90.