Za nami warsztaty z kuchni żydowskiej, a już w czwartek (12 sierpnia) kolejna edycja gotowania po ormiańsku.

Sztuka kulinarna wywodząca się z Armenii jest niezwykła. Wpisuje się w tradycję kuchni azjatyckiej i liczy ponad trzy tysiące lat.
Jeśli jesteś ciekawy nowych smaków – zgłoś się na bezpłatne warsztaty. To przede wszystkim świetna zabawa, integracja i możliwość rozmowy o innej kulturze, tradycjach czy historii. Smacznym zwieńczeniem naszych spotkań kulinarnych zawsze jest wspólny posiłek.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale niezbędna jest wcześniejsza rejestracja online. Liczba miejsc jest ograniczona. Zaprosimy pierwsze 12 osób z listy. Zadzwonimy z potwierdzeniem. Spotkanie odbędzie się 12 sierpnia w studiu kulinarnym Zmokła Kura. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem: https://forms.gle/PWQhofy5a3qaTefV9
Warsztaty kulinarne odbywają się w naszej fundacji cyklicznie w ramach projektu FAMI, współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji. To nasz sztandarowy projekt, ukierunkowany m.in. na integrację obywateli państw trzecich w województwie podlaskim. Nasze warsztaty są okazją do poznania kuchni przedstawicieli innych narodowości i skierowane są do mieszkańców Białegostoku.
Skip to content