Od września prowadzimy Punkt Informacyjny na Dworcu PKP w Białymstoku skierowany do obywateli Ukrainy. Jednocześnie informujemy, że przenieśliśmy z ul. Węglowej na dworzec PKP nasz punkt pomocowy. Wydajemy w nim m. in. żywność.
Do punktu można przynosić dary. Potrzebujemy żywności długoterminowej: konserw, słoików z daniami, kaszy, ryżu, kawy, herbaty, oleju, zupek chińskich…
Pozostałe rzeczy o które proszą nasi podopieczni, to:
– chemia: proszki do prania, wszystkie detergenty do zmywania, czyszczenia
– kosmetyki: kremy (do ciała, do rąk, do twarzy, dziecięce), szampony, żele pod prysznic, mydła, pasty i szczoteczki do zębów, chusteczki higieniczne
– syropy i tabletki na ból gardła/przeziębienie, witaminy
Jeśli w Twoim otoczeniu jest osoba potrzebująca pomocy – zgłoście się do nas!
Punkt informacyjny jest finansowany ze środków Wojewody Podlaskiego Podlaski Urząd Wojewódzki
Punkt pomocowy utrzymywany jest ze środków pozyskanych przez fundację, w tym darowizn pieniężnych i rzeczowych.
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „Fundacja DIALOG Podlaski Urząd Wojewódzki wojewodapodlaski.pl www.wojewodapodlaski.pl www.wojewodapodlaski.pl wojewodapodlaski.pl www.wojewodapodlaski.pl www.wojewodapodlaski.pl ku nteg INFORMACJA PKP w KASACH Pomagamy”