Zapraszamy na spotkanie z ekspertami NFZ (Narodowego Funduszu Zdrowia). Będzie można uzyskać informacje na temat polskiego systemu opieki medycznej, ubezpieczeń zdrowotnych, praw pacjenta. Eksperci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

Na spotkanie zapraszamy – zgodnie z założeniami projektu – osoby z krajów spoza Unii Europejskiej, a obecnie mieszkańców Podlasia, przebywających w Polsce na podstawie zezwolenia na pobyt czasowy, stały, statusu uchodźcy, zgody na pobyt tolerowany, ze względów humanitarnych wskazanych jako grupa docelowa projektów w ramach Programu FAMI (Fundusz Azylu Migracji i Integracji).

Szkolenie jest bezpłatne. Zapewniamy tłumacza.

Data i miejsce:
16.11.2019/14.00-15.30/
Fundacja Dialog ul. Ks. Abramowicza 1 w Białymstoku.

Chętnych prosimy o zgłoszenia na adres email: elzbietacholko@gmail.com lub w Fundacji Dialog: ul. ks. Abramowicza 1 w Białymstoku od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00.
Szczegółowe informacje na temat szkolenia można uzyskać pod numerem telefonu: 790 634 894.

Spotkanie jest realizowane w ramach projektu „Działania ukierunkowane na integrację obywateli państw trzecich w województwie podlaskim” współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

медицинское обслуживание в Польше
Приглашаем вас на встречу с экспертом NFZ (Национальный фонд здравоохранения) Вы сможете получить информацию о польской системе медицинского обслуживания, медицинском страховании и правах пациента.
Специалисты будут рады ответить на ваши вопросы.

Мы навстречу приглашаем – лица из стран Европейского Союза, Имеющие статус иностранцев проживающих на территории Польши на Подляссе, на основании разрешения временного или постоянного пребывания на территории Польши, статуса беженца, разрешение на проживание по гуманитарным соображениям, и разрешение на допустимое пребывание, как целевая группа проекта в рамках Программы FAMI (Fundusz Azylu Migracji i Integracji).

Обучение бесплатное. Мы обеспечиваем переводчика.
Дата и место проведения курса 16.11.2019/14.00-15.30/ Fundacja Dialog ul. Ks. Abramowicza 1 w Białymstoku.

Желающих просим сообщить по адресу email: elzbietacholko@gmail.com или непосредственно в офис Фундации Диалог: ul. ks. Abramowicza 1 w Białymstoku от понедельника до пятницы от 10.00 до 16.00 подробную информацию по теме курса можно получить под номером телефона 790 634 894.