Pamiętacie 9-letniego Fadiego, którego historię opowiadaliśmy Wam? Odwiedziliśmy jego i jego rodzinę w Irbid. Przekazaliśmy jemu i innym syryjskim dzieciom Waszą pomoc. Wszyscy byli wzruszeni tym, że ktoś w dalekiej Polsce myśli o nich i przejmuje się ich losem. Każdy z nich dziękuje Wam bardzo serdecznie – ta pomoc jest dla nich bardzo ważna, zwłaszcza teraz, w trakcie zimy, kiedy koszty utrzymania są zdecydowanie wyższe.

Dzięki Waszej pomocy Fadi będzie mógł uczestniczyć w zajęciach terapeutycznych, po to aby powróciły do niego spokój i sen. Trzymamy za niego kciuki i dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili!

Na zdjęciu Fadi ze swoją mamą – Marią.
Fot. Katarzyna Potoniec

Zbiórkę prowadzi Fundacja Dialog, od ponad 10 lat zaangażowana w pomoc uchodźcom.
Darowizny można wpłacać na konto Fundacji w Banku Zachodnim WBK o numerze:
Tytuł wpłaty: pomoc uchodźcom syryjskim.