Otworzyliśmy dom pomocy dla samotnych matek z dziećmi.
W sobotę (9 kwietnia) do domu wprowadziły się cztery samotne matki, uciekające przed wojną na Ukrainie. Dwie z nich mają niepełnosprawne dzieci, wymagające profesjonalnej opieki. I taką otrzymują dzięki naszej owocnej współpracy z Fundacją “Pomóż Im”.
Rodziny mogą liczyć na kompleksową pomoc. Otrzymują od nas nieodpłatne mieszkanie, wyżywienie, ubrania, kursy języka polskiego, wsparcie psychologiczne. Ogromnym wsparciem w tym projekcie jest dla nas SMP Poland.
Firma przekazała 100 tys. zł na pomoc uchodźcom. Podczas konferencji prasowej (11 kwietnia) dyrektor generalny SMP Piotr Sosnowski, przekazał na ręce prezesa Fundacji Dialog Michała Gawła – symboliczny czek🤝
Dziękujemy za wsparcie i współpracę! Dziękujemy darczyńcom, to nasze wspólne dzieło. To miejsce będzie przez długie lata służyć potrzebującym.
——
Wojna na Ukrainie trwa już ponad miesiąc. W tym czasie pomogliśmy ponad 800 osobom uciekającym przed rosyjską agresją.
Nasze zapasy w magazynie z żywnością, lekami i chemią mocno się kurczą. Brakuje środków np. na zakup bonów żywnościowych.
Wesprzyj naszą zrzutkę!