Serdecznie zapraszamy pracowników oświaty białostockich jednostek oświatowych, zamieszkałych na terenie Miasta Białegostoku na warsztaty “Nerwice i zaburzenia lękowe wśród dzieci i młodzieży przyczyny, objawy- jak pracować z uczniem”.

Termin: 29 maja 2021. Online Czas trwania : 9.00 – 13.30

Program szkolenia:

• Specyfika zjawiska nerwicy i zaburzeń lękowych wśród dzieci i młodzieży – Typowe objawy ataku nerwicy.
  • Przyczyny zaburzeń nerwicowych.
  • Leczenie nerwicy u dzieci – jak ją pokonać?
  • Co zrobić gdy zachowanie ucznia, budzi niepokój?
  • Jak rozmawiać z osobą z zaburzeniami nerwicowymi.
  • Zapoznanie ze sposobami identyfikacji występowania u dzieci i młodzieży objawów nerwic i zaburzeń lękowych.
  • Przedstawienie sposobów postępowania w sytuacji podejrzenia występowania nerwicy zaburzeń lękowych u dzieci i młodzieży.

Warsztaty poprowadzi: Anna Rogowska-Zach – psycholog, psychoterapeutka psychoanalityczna, doktor nauk medycznych, pracownik naukowo-dydaktyczny Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, oraz SPPZOZ w Choroszczy. absolwentką psychologii Uniwersytetu SWPS – Wydział Zamiejscowy w Sopocie oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychologia Kliniczna ze specjalizacją Psychologia Kliniczna Dziecka w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
Swoją pracę poddaj regularnej superwizji. Jest członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz członkiem Podlaskiego Koła PTPP”.

Zgłoszenia:
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach są proszone o zgłaszanie się mailowo pod adresem: monika.kozuchowskadojlido@op.pl
W sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny do pod numerem 503828348.

Projekt jest dofinansowany ze środków Miasta Białystok