Fundacja Dialog zatrudni doradcę zawodowego w projektach UE. Zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko doradcy zawodowego w projekcie/projektach finansowanych ze środków Unii Europejskiej Praca w zadaniowym systemie czasu pracy (1 etat). Zatrudnienie w okresie od września 2018.

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie uczestników projektu w rozwoju zawodowym: diagnoza kompetencji oraz potencjału, przekazywanie informacji nt. rynku pracy, możliwych ścieżek edukacyjnych, prowadzenie rozmów doradczych, symulacji rozmów kwalifikacyjnych, prowadzenie warsztatów z tego obszaru, przygotowywanie tekstów z tego obszaru
  • Wyszukiwanie informacji istotnych dla rozwoju zawodowego
  • Organizacja szkoleń, spotkań, eventów
  • Nawiązywanie relacji z organizacjami/instytucjami/firmami w celu pozyskiwania ofert pracy/praktyk/staży/wolontariatu
  • Współpraca z kadrą Fundacji Dialog realizującą projekty
  • Prowadzenie dokumentacji pracy: dokumentacja szkoleń, spotkań, przygotowywanie raportów, protokołów

Wymagania niezbędne

  • doświadczenie w pracy z osobami z różnych grup docelowych
  • ukończone szkolenia/kursy z zakresu pracy z różnymi grupami klientów
  • umiejętność prawidłowego formułowania tekstów i pism
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość i wcześniejsze doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy zawodowego
  • preferowany staż pracy

Warunki zatrudnienia:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenia (do uzgodnienia) w okresie od września 2018 do stycznia 2019
  • zadaniowy system czasu pracy

Wymagane dokumenty

  • CV w języku polskim
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Osoby zainteresowane proszone są o składanie ofert drogą mailową na adres biuro@mentoring.pl do dnia 29 lipca 2016 r. Wybrane osoby zostaną powiadomione telefonicznie lub drogą elektroniczną o terminie i miejscu kolejnego etapu rekrutacji.

Dodatkowe informacje pod nr tel. 505 965 634.