Poradnictwo prawne

Bezpłatnych porad prawnych dla migrantów w naszej fundacji udzielają radcy prawni Janusz Trochimiak, Tomasz Lulkiewicz (Białystok), Anna Olender (Łomża), Jarosław Ruszewski (Suwałki)

Dyżury radcy prawnego:

PUNKT INOFORMACYJNO-DORADCZY w Białymstoku – ul. ks. Abramowicza 1

Poniedziałek: 10:00 – 15:00

tel. +48 506 100 548

e-mail: janusztr78@gmail.com

PUNKT INFORMACYJNO-DORADCZY w Białymstoku – ul. Kolejowa 26A

Wtorek, czwartek 15:00-19:00

PUNKT INOFORMACYJNO-DORADCZY w Suwałkach – ul. Noniewicza 91

Spotkania i konsultacje umawiane indywidualnie pod numerem telefonu: 505 204 560

PUNKT INFORMACYJNO-DORADCZY w Łomży – ul. Sadowa 8

W naszej fundacji prowadzimy fachowe poradnictwo prawne dla migratów, m.in. w zakresie prawa administracyjnego, prawa cywilnego oraz prawa pracy. Świadczona jest także pomoc dotycząca sporządzania pism. Udzielane są również informacje na temat polskiego prawa, przysługujących cudzoziemcom praw oraz ich obowiązków.

Projekt „Działania ukierunkowane na integrację obywateli państw trzecich w województwie podlaskim” współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji